быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Vítání občánků
Úřad městyse
Sunday, 18 October 2015
     Dne 17. října 2015 v 14:00 proběhl v zasedací místnosti OÚ Včelákov slavnostní zápis nových občánků do naší obce. Před pozvanými hosty vystoupili žáci 1. stupně ZŠ Včelákov, kteří si pod vedením p. uč. J. Pražanové a J. Pospíšilové připravili krátké pásmo básniček a písniček. Potom pan starosta J. Pejcha přivítal naše nové občánky. Do obřadní síně se dostavili: Rudolf a Jitka Zlesákovi s dcerou Aničkou, Jaroslav a Eva Coufalovi s dcerou Eliškou, Jiří Dachovský a Libuše Junová s dcerou Dorotkou. Rodiče se zapsali do slavnostní knihy, děti dostaly dárky a naše malá slavnost byla ukončena slavnostním přípitkem. Všichni přejeme našim novým občánkům hodně zdraví a štěstí do života.    (R. Pacetti)
_img6850-13.jpg   _img6855-18.jpg _img6844-7.jpg _img6856-19.jpg
 
Keramika v knihovně
Úřad městyse
Monday, 12 October 2015
      Plácneme si. Tato výzva přilákala ve čtvrtek 8. října do obecní knihovny dvacet malých i velkých keramiků. Ti, vyzbrojeni válečky na těsto, přišli do školy, jejíž jedna třída byla na více než dvě hodiny přeměněna na keramickou dílnu.  Každý dostal kousek keramické hlíny a mohl si z ní vyrobit, co ho napadlo. A že těch nápadů bylo! Vznikly krásné svícny, zvonky, zvířátka, vázy, ozdoby na vánoční stromeček, přívěsky, a dokonce i tank.
Akce proběhla za podpory MAS Hlinecko, velké díky patří také základní škole za pomoc a poskytnutí prostor.
      Naše výrobky teď musí nějakou dobu vysychat a potom nám je paní Iva Antošová vypálí ve své keramické peci. Až bude vše hotovo, sejdeme se v knihovně zase a keramiku ozdobíme.
Plácneme si na to?
  dsc07163.jpg   dsc07164.jpg   dsc07168.jpg _img6768-1.jpg
 
Kondiční cvičení žen
Sport
Tuesday, 01 September 2015
pdf zde ke stažení 01/09/2015,08:40 263.03 Kb
 
Memoriál Františka Boháče a Františka Janáčka
Sport
Friday, 28 August 2015
Tradiční volejbalový turnaj mužů se uskutečnil v sobotu 22. 8. 2015. Jako v loňském ročníku se turnaje zúčastnilo sedm týmů.  Hrálo se v jedné skupině na dva hrané sety a všechny týmy  se postupně utkaly mezi  sebou.  Za krásného a pro volejbal ideálního počasí probíhaly zároveň na třech kurtech urputné volejbalové bitvy. Družstva byla povzbuzována svými příznivci, hlavně jeden mladý fanoušek Nasavrk vynikal neustálým a hlasitým fanděním. Celý turnaj probíhal v přátelském a pohodovém duchu, což dokládá situace z kurtu, když se po tvrdé smeči ozvalo: „Chlapi, neblbněte, jsou tady lidi“ a nebo od udírny „Doufám, že dostanu slevu, zrovna jsme pustili domácím set.  Jenom jeden? Tak to bude za příplatek.“  Těsné vítězství v turnaji vybojovalo družstvo Stavárna, když o jejich prvenství rozhodl lepší poměr míčů ve vzájemném zápasu s celkově druhým týmem Californiasaurus. Na třetím místě se umístilo družstvo Whiscola. Volejbalový oddíl Včelákov děkuje všem zúčastněným týmům, divákům a všem kteří se podíleli na přípravě a pořádání turnaje.     (Text J. Šťulík, foto R. Pacetti)

1. Stavárna  11 b.

2. Californiasaurus  11 b.  

3. Whiscola  5 b.

4. Megagalaktici  5 b.

5. USK Pardubice  4 b.

6. Včelákov  3 b.

7. Nasavrky  3 b.

p1000491.jpg

 Vítězné družstvo 1._msto.jpg

zahjen.jpg
  img_0665.jpg     velkov.jpg
 
O pohár starosty Holetína
Úřad městyse
Tuesday, 18 August 2015
img_9541.jpg
 V sobotu 15. 8. 2015 se ve sportovním areálu v Holetíně uskutečnil další ročník hasičské soutěže O pohár starosty. ČHJ  Včelákov reprezentovalo družstvo těch nejmenších (přípravka) a skončilo na 2 místě ve své kategorii. Za Včelákov běželi: T. Blažek, E. Kudláčková, E. Pacetti, V. Bálková, M. Malina a D. Gregorová. Děkujeme.     (R. Pacetti)
img_9548.jpg
 
Pouťový fotbálek
Sport
Tuesday, 04 August 2015
 V sobotu 25. 7. 2015 se konal "Pouťový fotbálek". Počasí bylo velmi příjemné a do Sušidel přišlo několik  nadšenců, aby změřili své síly na hřišti. Zápas začal v 15:50, hrálo se 2 x 35 minut, rozhodčí M. Pacetti a J. Dostál. Letošní zápas se hrál na zmenšeném hřišti, 1+6 a střídalo se hokejově. Sice se hrálo po pouťové zábavě, ale všichni přišli do Sušidel  v plné síle. Zápas se hrál s velkým nasazením a od prvních minut bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem (možná i kvůli menšímu hřišti). O. Doležal kraloval v malém vápně, Slaninovci si to pohlídali vzadu, J. Beran běhal jak motorová myš a rozdával míče na všechny strany a zbytek týmu se postaral o góly. Svobodní (mladí) hráli taky dobře, ale letos bylo mužstvo ženatých (starších) prostě lepší. Po skončení zápasu se kopaly penalty, které opět vyhráli ženáči 6:4. Poděkování patří i rozhodčím, kteří i přes občasné problémy v komunikaci řídili zápas s citlivým přístupem. Sice bylo několik hráčů během zápasu vyloučeno (trestem bylo doběhnutí pro pivko a jeho vypití před rozhodčím), zápas se ale odehrál bez větších problémů a hlavně bez zranění. Výsledek:
svobodní : ženatí - 2 : 6 
střelci:
J. Coufal, R. Louvar - J. Verner, M. Boháč, M. Gregor, R. Pacetti, J. Beran, M. Modráček
svobodní : J. Zavřel (A. Malina)  -  L. Doležal, M. Suchánek, R. Louvar, M. Suchý, J. Coufal, V. Kyzlík, A. Malina (J. Zavřel), V. Vašek, M. Bouška, F. Sýkora
ženatí: O. Doležal -  L. Slanina, R. Pacetti, L. Slanina, M. Boháč, P. Výtiska, J. Beran, J. Verner, M. Modráček, M. Gregor, J. Půlpán, M. Kašpar
Pochvala patří všem hráčům za předvedené výkony a všem příznivcům dobré zábavy, kteří přišli do Sušidel   podpořit dobrou věc. Poděkování patří V. Kyzlíkovi za přípravu celé akce.      (R. Pacetti)
  dsc04046.jpg
  dsc04047.jpg
  dsc04049.jpg
  dsc04054.jpg
 
O pohár starosty
Úřad městyse
Tuesday, 04 August 2015
 Dne 18.7.2015 se v areálu Sušidla konala soutěž v požárním sportu: O Pohár Starosty Městyse Včelákova. Do sluncem zalitého sportoviště zavítalo 10 mužských, 2 ženská a 3 dětská družstva. Před palčivým sluncem nabízelo ulehčení okénko s limonádou a zlatavým mokem, hladová bříška zasytila klobáska z udírny a hudbu zajištoval DJ John. Dopolední klání hasičů, bylo na malou chvilku přerušeno výpadkem časomíry, ale pak už šlo vše jako na drátkách. Konec závodů skončil takto: přípravka děti (V. Balková, M. Malina, M. Jeřábek, L. Jeřábková, T. Blažek, D. Gregorová, E. Pacetti, E. Kudláčková) 2. místo, mladší žáci (R. Ptáček, P. Ptáček, B. Bartoňová, R. Šikl, M. Jeřábková+Příkrakov) 3. místo, muži (K. Rouha, F. Rouha, A. Malina, L. Doležal, J. Zavřel, V. Kyzlík, Z. Oplištil) 3 místo a smíšený team (N. Bartoňová, T. Jeřábková, K. Rouha, Z. Oplištil+Přelouč) 6. místo.                                               autoři: K. Rouha, R. Pacetti  
  img_0624.jpg
  img_0680.jpg   img_9437.jpg   img_9477.jpg   img_9486.jpg
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 34 - 44 z 114

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009