быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Akce MAS Hlinecko
Úřad městyse
Monday, 22 July 2013
letk_1.jpg
  letk_2.jpg
 pdf Ke stažení plakát ve formátu pdf
 
O pohár starostky 2013
Počasí na Včelákově
Monday, 22 July 2013
V sobotu 20.7.2013 se ve sportovním areálu Sušidla konal další ročník tradičního závodu "O pohár starostky obce Včelákov".   Celou soutěž provázelo slunečné počasí, hojná účast diváků i soutěžních teamů hasičů ze širokého okolí. Hladová bříška měla na výběr ze dvou druhů klobásek, žíznivá hrdla z točení limonády, pivka a ostřejších nápojů.
    Od tří hodin pak 10 mužských, 3 ženské a 5 dětských  kolektivů měřilo své síly na sušidelském kolbišti. Putovní pohár vybojovali muži z Chacholic, domácí (muži) příčku čtvrtou, ženy třetí, děti včelákov A. obsadily místo 1. a děti Včelákov B místo třetí.
   Hasiči Včelákov děkují všem za účast, vynikající sportovní výkony, a těm, kteří zajištovali občerstvení a zázemí celé soutěže za obětavost, nezištnou pomoc a nasazení .   (K. Rouha)
  foto_028.jpg foto_031.jpg
  foto_069.jpg   foto_091.jpg
 
Akce ČHJ Včelákov
Úřad městyse
Tuesday, 02 July 2013
foto_1.jpg
 

 Dne 9.6..2013 proběhl první ročník netradičních hasičských dětských závodů v areálu Sušidla, Celá akce byla pořádána ve spolupráci s ČHJ Podlažice,kde se bude konat "druhý ročník". V klání mezi nejmenšími i 3letými ¨hasiči až po jejich starší kolegy do 16let.  Včelákovští zástupci obsadily 2. a 3. místo v kategorii přípravka a starší žáci.

Pořadatelé děkují všem, kdo jakkoli pomáhali spřípravou a průběhem soutěže.

foto_2.jpg
 
Ve dnech 15. a 16. 6. 2013 se v Hlinsku konalo celostátní setkání hasičské mládeže a mistrovství republiky Českých  a Moravských hasičských jednot. Včelákov byl zastoupen v kategorii starší žáci a v konkurenci nejlepších českých i moravských kolegů obsadil 10. místo. Krom gratulace, vedoucí a  hasiči Včelákov děkují za vzornou reprezentaci městyse Včelákov, sportovní a kolegiální chování, perfektní vystupování. nasazení a bojovnost se kterou prošli dvoudenním závodním maratonem. Děkujeme!!   Reprezentovali:  Bartoňová Nikola, Horníková Barbora, Pejcha Jan, Jeřábková Tereza, Coufalová Natálie, Beranová Věrka, Licková Denisa, Slavíková Žaneta, Suchý Matěj.
  foto_3.jpg     foto_5.jpg
  foto_6.jpg  Dne 29. 6. 2013 začalo v dopoledních hodinách přátelské posezení u příležitosti 10. výročí provozování  restaurace ve Včelákově  hasičským sborem ČHJ Včelákov.  Kromě pivka za výročně hladivou cenu 11Kč měli návštěvníci možnost ochutnat grilované kýty,  shlédnout rekonstrukci historické fotografie z roku 1936 s původní funkční stříkačkou, focení moderní současné techniky, členů sboru, dětských družstev a večer se uvolnit pod vedením dj-Sasína jež hrál na sále k tanci a poslechu. Pořadatelé děkují všem, kdož s akcí pomáhali, návštěvníkům  za podporu a fotografce - slečně Lucce Oplištilové za trpělivost, čas a um jež nám propůjčila.   foto_7.jpg
  foto_8.jpg  

Dne 18. 5. 2013 se konala soutěž v požárním sportu České hasičské jednoty - župy východočeské v Krásném. Mužský team vybojoval 3. místo  a jeho kolegové z řad dětí obsadily místo 6. Druhé družstvo, žel kvůli technické závadě na stroji, mělo pokus neplatný.  Hasičský sbor Včelákov děkuje všem závodníkům za výkony, vůli, sportovní chování a reprezentaci Včelákova!!

  foto_9.jpg
   Připravil: Karel Rouha ml.
 
Dětský den 2013
Úřad městyse
Sunday, 16 June 2013
   V sobotu 8. června 2013 se v Sušidlech uskutečnil již tradiční Dětský den na Včelákově. Přálo nám velmi pěkné počasí a akci navštívilo přes 100 dětí se svými rodiči. Byl pro ně připraven program s řadou soutěží o hodnotné ceny. Ti odvážnější se mohli svézt na motorkách, zastřílet si ze vzduchovek a airsoftových zbraní nebo si zasoutěžit v atletické trojboji.  
  Poděkování patří všem, kteří se na přípravě programu podíleli: OÚ Včelákov za zajištění sponzorů a cen, současným a bývalým žákům školy, kteří pod vedením Mgr. Romana Pacettiho jednotlivé soutěže organizovali, P. Lorencovi za přípravu hudební doprovodu, motorkářům z Hlinska, J. Kyselovi a V. Vackovi za bezproblémový průběh u vzduchovek, M. Kolbabovi za perfektktní obsluhu u udírny, J. Zavřelovi a O. Doležalovi za dodržování pitného režimu během dětského dne a airsoftovým nadšencům z Miřetic a Žumberka.
  Dětský den skončil něco okolo 17. hodiny. Děti si odnesly ze Sušidel spoustu zážitků, cen a dobrot. Letošní dětský den se díky všem organizátorům opět vydařil a děti se mohou těšit na další v příštím roce.
  Sponzoři akce: ABK Pardubice, a.s., Adámek Miroslav, Akvateraexo Chrudim, AS ROVI, s.r.o, Autodoprava Boháč,  Bravo,  ČHJ Včelákov, Členové Jednoty Včelákov, ČSOB Pojišťovna, DIDAHRA Chrudim, Donát Antonín, Eurovia, Chládek a Tintěra, Chourová Jarmila, Chvojková Kristýna Ing., Instav Hlinsko a.s., Kučerová Alena, Lom Matula Hlinsko a.s., Městys Včelákov, Mlékárna Hlinsko, Myška Ondřej Ing., Oplištil Zbyněk, Pochobradský Petr, Policie ČR, Procorn bac, s.r.o., Rybářské potřeby " U sumce ", Slavík Petr, Slunečnice Chrudim, Stavabo - Vašek Josef Ing. a T Mobile.  
(R. Pacetti)
  1_detsky_den_2013_009.jpg   detsky_den_2013_007.jpg detsky_den_2013_008.jpg
detsky_den_2013_009.jpg
  detsky_den_2013_011.jpg   detsky_den_2013_012.jpg   detsky_den_2013_013.jpg   detsky_den_2013_014.jpg
 
Rybářské závody
Úřad městyse
Sunday, 16 June 2013
  V sobotu 8. 6. se před dětským dnem  konal 3. ročník dětských rybářských závodů. Soutěž začala v 9:00, do Sušidel přišlo celkem 35 malých rybářů, kteří dohromady chytili 177 ryb o celkové délce 29 m. Na 1. místě se umístil Michal Wasserbauer (4,76 m), na 2. místě Michal Bláha (3,28 m) a na 3. místě David Wasserbauer (2,24 m). Většina ryb byla po změření vrácena zpět do vody. Závody byly ukončeny kolem 12 hodiny. Poděkování za přípravu závodů patří T. Bočkovi, M. Lickovi a F. Marschallovi, kteří připravili pro děti návnady a celé dopoledne se starali o bezproblémový průběh závodů.   (R. Pacetti)
     
 
Informace o kanalizaci
Úřad městyse
Monday, 27 May 2013

Do sekce věnované kanalizaci byly doplněny nové dokumenty - přehledy přípojek, ceny prací a materiálu na stavbu přípojek od zhotovitele celé kanalizace.

Na stránku kanalizace přejdete kliknutím zde.

 

 
Včelákovské maškary v České televizi
Úřad městyse
Tuesday, 12 February 2013
Letošní včelákovský masopust byl zaznamenán štábem České televize a reportáže z něj byly vysílány v pořadech Toulavá kamera a Folklorní výlety. Webové stránky ČT s uvedenými pořady můžete otevřít pomocí následujících odkazů.   imgp0868.jpg
 Toulavá kamera 3. 2. 2013
 
 Folklorní výlety 23. 2. 2013
 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 67 - 77 z 114

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009