быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Vítání občánků
Úřad městyse
Sunday, 20 June 2010
  Dne 12.6. 2010 v 14 : 00 proběhl v zasedací místnosti OÚ Včelákov slavnostní zápis novorozených občánků do života. Před pozvanými hosty vystoupili žáci 1. stupně ZŠ Včelákov. Žáci si pod vedením p. uč. J. Pospíšilové připravili krátké pásmo básniček. Potom paní starostka M. Vacková přivítala naše nové občánky. Do obřadní síně se dostavili: rodiče J. a K. Paulů s dcerou Annou Marií, M. Boháčová a P. Michálek s dcerou Lilly Ellen, P. Kudláček a T. Vodičková s dcerou Evelínou a J. a M. Remešovi se synem Jindřichem. Rodiče se zapsali do slavnostní knihy, děti dostaly drobné dárky a naše malá slavnost byla ukončena slavnostním přípitkem. Všichni přejeme našim novým občánkům hodně zdraví a štěstí do života.

  dsc02230.jpg

  dsc02233.jpg   dsc02235.jpg

dsc02236.jpg  

 
Krajské kolo soutěže Právo pro každý den
Základní škola
Friday, 28 May 2010

Dne 25. 5. 2010 se v sále Komorního divadla v Hlinsku uskutečnil, v rámci projektů prevence kriminality, 6. ročník krajského kola soutěže právního vědomí s názvem „ Právo pro každý den“.Pořadatelem této soutěže bylo město Hlinsko a městys Trhová Kamenice a to prostřednictvím skupiny prevence kriminality města Hlinska. V silné konkurenci uspělo naše družstvo ve složení: Eliška Vašková, Karolína Vacková, Luděk Strnad, Pavel Blažek, které obsadilo 3. místo.

 

 Celkové pořadí

pravo2010_poradi.jpg

 
Čarodějnice 2010
Úřad městyse
Saturday, 08 May 2010
  imgp6380.jpg

 V pátek 30. dubna 2010 proběhlo v Sušidlech za hojné účasti veřejnosti tradiční pálení čarodějnic. 

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě hranice.

imgp6412.jpg
  imgp6415.jpg imgp6398.jpg
 
Dětský karneval
Úřad městyse
Friday, 23 April 2010

V neděli 21. 3. 2010 se konal v pohostinství na Vyhnánově tradiční Dětský karneval. Organizátorem této akce pro děti byli členové SDH Příkrakov, kteří připravili sál, zajistili hudbu, občerstvení a krásné ceny pro děti. O soutěže se postarali žáci ze ZŠ Včelákov a ZŠ Prosetín pod vedením p. u. R. Pacettiho. Karneval začal v 14 :00, k tanci a poslechu hrála kapela Strejci. Děti mohly soutěžit v mnoha disciplínách, kreslit, zpívat, podlézat laťku a tancovat podle L. Dostálové a Z. Zavřelové, kterým patří poděkování za účast na karnevale. Během soutěží se konala dětská tombola a malování na tvář. Karneval skončil po 17 :00 , podle pořadatelů se ho zúčastnilo okolo 100 dětí a doufáme, že většina z nich odcházela spokojená s nějakou drobností nebo sladkostí. Pokud se Vám karneval líbil, jste srdečně zváni za rok na další. Fotky z karnevalu najdete na http://www.sdhprikrakov.wz.cz

Připravil: Roman Pacetti

 
Konec plesové sezóny na Včelákově.
Úřad městyse
Friday, 12 March 2010

  V sobotu 27. ledna skončila na Včelákově plesová sezóna. Během ledna a února se konaly tři plesy. V pátek 15.1. 2010 se konal hasičský ples v pohostinství na Vyhnánově, který připravili dobrovolní hasiči z Babákova, k tanci hrál KODEX ROCK. O týden později 22.1. 2010 se konal ples ve včelákovské hospůdce, tento ples připravili hasiči ze Včelákova, k tanci hrál MAT 4. Poslední ples se konal v sobotu 27. 2. 2010 v pohostinství na Vyhnánově, tento ples připravili dobrovolní hasiči z Příkrakova, k tanci hrál opět KODEX ROCK. Všechny tři plesy měly výbornou úroveň, perfektní organizaci , bohatou tombolu a určitě většina hostů v ranních hodinách odcházela spokojená. Všem hasičům, organizátorům ( především manželkám ) a sponzorům patří poděkování a přání, aby se jim vydařila příští sezóna jako ta letošní. Fotky z těchto akcí si lze prohlédnout na internetových stránkách ČHJ Včelákov a hudební skupiny KODEX ROCK.

Připravil: Roman Pacetti

 
Vítání občánků
Úřad městyse
Wednesday, 02 December 2009
    Dne 14.11. 2009 v 14 : 00 proběhl v zasedací místnosti OÚ Včelákov slavnostní zápis novorozených občánků do života. Před pozvanými hosty vystoupili žáci 1. stupně ZŠ Včelákov. Žáci si pod vedením p. uč. J. Pospíšilové připravili krátké pásmo básniček s hraním na flétnu. Potom paní starostka M. Vacková přivítala naše nové občánky. Do obřadní síně se dostavili: rodiče M. a L. Tomkovi s dcerou Karolínou, M. a P. Gregorovi s dcerou Denisou a T. a I. Bočkovi se synem Matyášem. Rodiče se zapsali do slavnostní knihy, děti dostaly drobné dárky a naše malá slavnost byla ukončena slavnostním přípitkem. Všichni přejeme našim novým občánkům hodně zdraví a štěstí do života   img_0520.jpg
  img_0531.jpg
  img_0532.jpg   img_0534.jpg   img_0536.jpg
 
Posvícenské sportovní odpoledne
Sport
Saturday, 17 October 2009

V sobotu 10. října 2009 se na Včelákově konalo "Posvícenské sportovní odpoledne". Každoročně se sejde několik svobodných a ženatých nadšenců, kteří se pak utkají ve volejbale a kopané, letos tomu nebylo jinak. V 13: 00 se v Sušidlech sešli volejbalisté všech věkových kategoriích . Před zápasem si převzal dres s číslem 4 Josef " Klepeťák " Dachovský, který patří k legendám včelákovského volejbalu. Zápas začal v 13 :30, první set byl velmi vyrovnaný a skončil těsnou výhrou svobodných. V dalších setech byla už na něk dsc01513.jpg terých hráčích z mužstva ženatých vidět zvyšující se únava  (věkem nebo občerstvením ?) a ženáči prohráli celé utkání 3:0.
svobodní : ženatí - 3 : 0 ( 29 : 27 , 25 : 15, 25 : 15 )
svobodní: Jiří Dachovský, J. Půlpán, P. Dostál, J. Šťulík, O. Doležal, J. Vašek
ženatí
: Josef Dachovský, O. Janáček, I. Chvojka, L. Šťulík, P. Novotný, M. Popilka
rozhodčí: V. Vacek

Po skončeném utkání ve volejbale se začali připravovat na své utkání fotbalisté. Zápas začal přibližně kolem 15 :30 , hrálo se 2 x 45 minut, hlavní rozhodčí V. Vacek, postranní rozhodčí J. Dostál a P. Lorenc. Amatérský výběr ženatých nastoupil proti profesionálnímu výběru svobodných, a na hřišti to bylo vidět. Zápas sice začal ve svižném tempu a hráči z řad ženáčů drželi s mladíky vyrovnaný krok. Po prvním poločase ženatí prohrávali pouze o dva góly. Po přestávce
už byla vidět na hráčích z řad ženatých únava a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Celé mužstvo dělalo co mohlo , brankář kouzlil jak Copperfield, ale porážce se zabránit nedalo. Po skončení utkání se ještě kopaly penalty, které ženatí také prohráli. Družstvo ženatých se s porážkami vcelku rychle vyrovnalo a už se těší na další odvety v příštím roce.
svobodní : ženatí - 7 : 3 ( 4 : 2) , penalty - 8 :6 
svobodní : O. Doležal  -  L. Doležal, R. Louvar, J. Vašek, V. Kyzlík, J. Zavřel, M. Rouha, J. Šťulík, P. Dostál, A. Malina, L. Kadidlo - P. Hladký a V. Vašek
ženatí: M. Pacetti -  R. Pacetti, L. Slanina, M. Boháč, I. Chvojka, S. Záhorka, K. Kašpar, M. Gregor, M. Blažek, M. Žemlička, J. Coufal - J. Vašek st.
I přes velmi chladné počasí se včelákovské sportovní odpoledne vydařilo. Pochvala patří všem hráčům, V. Vackovi za velmi citlivý přístup k pískání, manželkám, fanynkám a všem příznivcům dobré zábavy, kteří se přisli do Sušidel podívat. Během zápasů nebyl nikdo zraněn, pořadatelům nezbylo žádné občerstvení a ze Sušidel odcházelo velké množství unavených a spokojených sportovních fanoušků.

Text a foto: Roman Pacetti                                              Více footografií dále.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 100 - 110 z 114

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009