Aktuálně arrow Sport
Sport
Sušidla Cup 2012
Saturday, 15 September 2012
 V sobotu 25. 8. 2012 proběhl šestý ročník turnaje "SUŠIDLA CUP 12" v nohejbale. V Sušidlech se sešlo 13 vynikajících družstev, která byla rozlosována do dvou skupin. Ve skupinách se bojovalo o co nejlepší umístění, protože postupovala pouze čtyři družstva z každé skupiny. Po odehrání zápasů ve skupinách se začalo hrát čtvrtfinále vyřazovacím způsobem.

5. Čekov
6. Vzteklý vosy (Včelákov - K. Kašpar, J. Zavřel, J. Dachovský)
7. Plzeňská 1 (Hlinsko)
8. Vdolci (Včelákov - R. Pacetti, M. Doležal, V. Kyzlík)
9. Nová síla (Včelákov - I. Chvojka, G. Chvojka, M. Pilař)

10. DKV (Včelákov - Š. Doležal, L. Šrejma, P. Vymetal)
11. Slavia (Včelákov - V. Vacek, M. Hertl, M. Pacetti)
12. Šmejdi (Hlinsko)
13. Jarini (Hlinsko)

Organizátoři předali všem mužstvům ceny a turnaj byl ukončen po 17 hod. Poděkování patří : V. Vackovi a M. Pacettimu jako hlavním organizátorům za perfektní přípravu celého turnaje od začátku až do konce. Sponzorům, kteří se podíleli na krásných a velmi hodnotných cenách - AUTODOPRAVA M. BOHÁČ, ÚŘAD MĚSTYSE VČELÁKOV, PRO VITAL BACK - pekařství Včelákov, A.C.O, PŘEKLADY A TLUMOČNICTVÍ JAN KOLBABA , BRAVO s.r.o., SLAVÍK ROSTISLAV, P. VÍŠEK a A. KAMENÍK, NOHEJBALISTI SUŠIDLA, IG SERVIS, PAVEL BACÍK a samozřejmě též všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili. Doufám, že se jim u nás líbilo a příští rok si přijedou opět zahrát další ročník " SUŠIDLA CUP 2013".  (Připravil: R. Pacetti)

Nohejbalové turnaje
Tuesday, 21 August 2012

V sobotu 11. 8. 2012 se konal nohejbalový turnaj ve Svobodných Hamrech. Celkem se ho zúčastnilo 12 družstev, Včelákov reprezentovali borci z D K V - M. Doležal, J. Kolbaba a P. Vymetal. Naši skončili 4. místě. O týden později se konal další turnaj v Hlinsku směrem na Rváčov. Včelákov reprezentovalo smíšené družstvo M. Pacetti, V. Kyzlík a J. Zavřel. Naši borci skončili na velmi pěkném 3. místě z 8. družstev.

Připravil: Roman Pacetti

Memoriál F. Boháče a F. Janáčka 2012
 V sobotu 18. 8. 2012 se v Sušidlech konal 33. volejbalový turnaj "Memoriál F. Boháče a F. Janáčka". Turnaje se zúčastnilo 5 družstev z místního okolí. Letos pořadatelům přálo velmi pěkné počasí. Hrát se začalo po 9:00, hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety. Výsledky našeho mužstva :
5. Megagalaktici - 4 b. (1:8)

Vítězem celého turnaje se stali hráči z Bezděkova a získali tradiční putovní pohár.Turnaj byl ukončen kolem 17 : 00. Za Včelákov nastoupili : M. Půlpán, J. Dachovský, I. Chvojka, J. Vašek, M. Červinka, V. Vašek, M. Suchánek a F. Karlík.
Poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje.    (Připravil: Ropman Pacetti)

Jarin Cup 2012
Monday, 30 July 2012
  V sobotu 28. 7. 2012 se konal 3. ročník turnaje neregistrovaných trojic " JARIN CUP 2012 ". Do sportovního areálu Olšinky v Hlinsku přijelo rekordních 26 družstev z celého okolí, z toho tři ze Včelákova : Vdolci (M. Doležal, R. Pacetti a Š. Doležal), L Z D (J. Zavřel, R. Louvar, J. Dachovský) a D K V (J. Kolbaba, P. Vymetal, V. Šrejma). Turnaj se našim družstvům velmi vydařil, hráči D K V prohráli ve finále s Křižáky (obhájili první místo z loňského roku) a skončili na pěkném 2. místě, Vdolci skončili na 5. - 6. místě a L Z D na 8. místě. Naši hráči podali výborné výkony a už se těší na další ročník turnaje, který měl velmi vysokou sportovní úroveň. Umístění některých družstev :