Aktuálně arrow Sport
Sport
Nohejbal - 2. a 3. kolo
Sunday, 10 June 2012

V neděli 27. 5. se konalo 2. kolo v nohejbalu. V Sušidlech se tentokrát sešlo sedm nadupaných mužstev. Některé zápasy byly velmi vyrovnané a rozhodovaly se až ve třetím setu. Umístění jednotlivých družstev :
1. Nová síla - 8 b. (I. Chvojka, G. Chvojka, M. Pilař)
2. LZD - 8 b. (R. Louvar, J. Zavřel, K. Kašpar)
3. Majlant - 7 b.
4. Vdolci - 6 b. (M. Doležal, R. Pacetti, V. Kyzlík)
5. Rosice - 6 b.
6. DKV - 5 b. (Š. Doležal, J. Kolbaba, P. Vymetal)
7. Jamajskej bob - 1 b. (V. Vacek a borci z Hlinska)

O týden později se konalo 3. kolo. V Sušidlech se sešla pouze čtyři družstva, ale předvedená hra měla opět vysokou úroveň. Umístění jednotlivých družstev :
1. Vdolci - 6 b. (M. Doležal, R. Pacetti, V. Kyzlík)
2. LZD - 4 b. (R. Louvar, J. Zavřel, J. Dachovský)
3. Majlant - 2 b. (Š. Doležal a borci z Miřetic)
4. Slavia - 0 b. (M. Pacetti, K. Kašpar, V. Vacek)

Připravil R. Pacetti

Okresní přebor ve volejbalu
Thursday, 07 June 2012

Od 25. 5. do 1. 6. sehrálo včelákovské družstvo tři zápasy. Jeden doma a dva venku. Všechny zápasy naši borci prohráli a patří jim v okresním přeboru zatím poslední místo. Za Včelákov nastupují tito hráči : J. Dachovský, M. Půlpán, J. Půlpán, I. Chvojka, J. Vašek, M. Červinka a L. Šámal. Výsledky zápasů :
  12. kolo (25. 5.) - Včelákov - Nasavrky - 1 : 3
 odložené 8. kolo (1. 6.) - Heřmanův Městec - Včelákov - 3 : 0
 13. kolo (1. 6.) - Heřmanův Městec - Včelákov - 3 : 0
  V pátek 8.6. hraje Včelákov v Zaječicích. Zápas začína v 17 hodin.

Připravil. Roman Pacetti

Okresní přebor ve volejbalu - 9. a 10. kolo
Sunday, 27 May 2012

V pátek 27. 4. začalo jarní kolo okresního přeboru mužů 2011/2012. V 8. kole měli včelákovští hrát doma proti hráčům z Heřmanova Městce, ale pro malý počet našich hráčů byl tento zápas odložen. Družstvo nastoupilo o týden později doma proti Zaječicím a další pátek hrálo v Proseči. Oba zápasy naši borci prohráli a včelákovští příznivci volejbalu čekají na první jarní vítězství.

9. kolo : Včelákov - Zaječice - 1 : 3
sestava : J. Dachovský, M. Půlpán, J. Půlpán, I. Chvojka, M. Červinka, J. Vašek a J. Šťulík

10. kolo : Proseč - Včelákov - 3 : 0
sestava : J. Půlpán, M. Půlpán, M. Červinka, J. Vašek, L. Šámal

V pátek 25.5. nastoupí naši borci před domácím publikem proti hráčům z Nasavrk. Zápas začína v 17 hodin.

Připravil: Roman Pacetti

Nohejbal 2012 - 1. kolo
       Tak už je to tady. V neděli 20. 5. 2012 byl zahájen už 6. ročník nohejbalu na Včelákově. V Sušidlech se 6. a 13. 5. sešla většinou nekompletní družstva, takže oficiální zahájení nohejbalové sezóny na Včelákově připadá na 20. května. I když na některých hráčích byla vidět dlouhá zimní přestávka, bylo se opět na co dívat. Umístění jednotlivých družstev :
1. L Z D - 6 b. - R. Louvar, J. Zavřel, J. Dachovský
2. Vdolci- 4 b. - M. Doležal, R. Pacetti, V. Kyzlík
3. Jamajskej bob- 2 b. - borci z Hlinska, Š. Doležal
4. Slavia - 0 b. - K. Kašpar, M. Pacetti, V. Vacek
         2. kolo se bude konat 27. 5. od 14 : 00 (podle počasí). Všichni příznivci nohejbalu ze Včelákova a okolí jsou srdečně zváni. Občerstvení zajištěno, i když pouze tekuté.