быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně arrow Sport
Sport
Okresní přebor ve volejbalu
Saturday, 16 May 2015
 V pátek 8. 5. 2015 se konalo 10. kolo a včelákovští hráli doma proti  Proseči. Zápas byl velmi vyrovnaný a naši zlomili houževnatého soupeře až v zkráceném pátém setu. Výsledek:
Včelákov - Proseč 3 : 2
sestava: J. Dachovský, M. Půlpán, J. Půlpán, I. Chvojka, M. Červinka, J. Šťulík, F. Karlík, L. Šámal, O. Doležal

 Příští týden mají naši borci volno a další zápas hrají v pátek 22. 5. v Nasavrkách.     (R. Pacetti)
dsc03164.jpg
 
Okresní přebor ve volejbalu - jarní část
Sunday, 03 May 2015
V pátek 24. 4. začalo jarní kolo okresního přeboru mužů 2014/2015. V 8. kole hráli včelákovští v Heřmanově Městci a 9. kole v Zaječicích.
Výsledky:
24. 4. (8. kolo)  Heřmanův Městec - Včelákov 1 : 3 
sestava : J. Dachovský, M. Půlpán, M. Červinka, J. Šťulík, O. Doležal, J. Vašek, L. Šámal, J. Půlpán

1. 5. (9. kolo) Zaječice - Včelákov 3 : 1
sestava:  J. Dachovský, M. Půlpán, M. Červinka, J. Šťulík, J. Půlpán, I. Chvojka, O. Doležal

V pátek 8. 5. nastoupí naši borci  před domácím publikem proti hráčům z Proseče. Zápas začína v 17 hodin.    (R. Pacetti)
 
Okresní přebor ve volejbalu - rozpis
Friday, 17 April 2015
 
Biatlonista Milan Žemlička v elitní desítce světa dorostenců
Wednesday, 25 February 2015
        Velmi zdařilý šampionát Mistrovství světa juniorů a dorostenců se podařil Milanovi Žemličkovi, když se svými výsledky zapsal do TOP TEN nejlepších biatlonistů světa ve své kategorii dorostenců. Dále si připsal i velmi pěkný výsledek v kategorii juniorů.
     Dva týdny po vydařeném evropském šampionátu Milan odcestoval se svým týmem do Běloruského Minsku, který hostil juniorské mistrovství světa 2015. Ambice byly velmi vysoké, podle stávající výkonnosti byla reálná medaile a nebo se prosadit kolem desítky světa. Na takovém podniku je krásné umístění i kolem 30. místa, ale za tu dřinu a odříkání musí člověk chtít daleko víc. Teď můžeme říci, že je z velké části splněno.
     Celková bilance čtyř závodů v běloruském Minsku, kde náš mladý sportovec reprezentoval českou republiku je: 21. místo v individuálním závodu, 11. místo ve sprintu, 9. místo ve stíhačce a 6. místo v juniorské štafetě, kde přispěl k úspěchu dvěma čistými nulami a rychlým během. Oprávněně si tak vychutnal slavnostní ceremoniál na pódiu. To je společnost nejlepší šestky.
     Je třeba říci, že na startu dorosteneckých závodů je kolem 90 borců z celého světa. Milan se v biatlonu vyznačuje za velmi dobrého střelce, jeho střelecká úspěšnost v tomto šampionátu po čtyřech závodech, kde se jede o vše a hlavně pod plným tlakem, je 90%, což je považováno za jedno z nejvyšších i ve světovém biatlonu dospělých. Přesně je to pak, na 60 vystřelených terčů 54x úspěšně, při celkově odjetých asi 40 km závodní trati na lyžích. Pozitivní je navíc to, že Milan měl ve dvou závodech na dosah stupně vítězů.
    Světová špička je, ale tak úzká, že stačí sebemenší chybička a každá vteřina závodníka posouvá dozadu. Stále je na čem pracovat. Motivace do příští sezóny bude o to větší. V příštích dvou šampionátech, které Milan pojede za juniory v roce 2016 a 2017 by to už mohlo zacinkat.
Zajímavé na této sezóně je to, že Milan, vyjma nominačních závodů, ještě neměl možnost závodit v České republice, takže v žebříčku českého poháru ještě nemá ani bod. Důležité je však, že boduje na úrovni světa. Těmito skvělými výsledky z letošních ME a MS se Milan jednoznačně zapsal do juniorské reprezentace na příští rok.
Nyní přichází méně radostná fáze sportovcova života, a to je návrat do školy, kde v podstatě letos ještě nebyl a dohánění úplně všeho.
 
Milan Žemlička st.
  _rau0106.jpg
  _rau0122.jpg
  _rau0567.jpg
 
Futsal 2014/15
Sunday, 22 February 2015
 V roce 2014 začala pro včelákovský klub Matuláci Včelákov sedmá sezóna ve futsale a byla v historii našeho klubu nejúspěšnější. Na tradičním turnaji  Bohy Cup v Hlinsku jsme obsadili 1. místo. Naše mužstvo hrálo opět I. třídu Hlinecka a ze základní skupiny  postoupilo z 2. místa. V základní části jsme vyhráli 7 zápasů, 4 prohráli a získali  21 bodů. Postupová skupina nám vyšla na výbornou. V této části mužstvo sehrálo 7 zápasů (4 výhry a 3 remízy), získalo 15 bodů (skóre 31 : 13) a skončilo na vynikajím 1. místě z 12. nadupaných mužstev. Nejlepšími střelci týmu byli: V. Kyzlík - 17,  R. Kašpar a J. Bareš- 11 gólů. Mužstvo svá utkání hrálo ve sportovní hale v Hlinsku a během sezóny nastupovalo v této sestavě: L. Zdražil (brankář),  R. Pacetti, J. Beran, P. Drahoš, P. Hladký, M. Kopecký, V. Vašek, L. Doležal, L. Alinče, J. Bareš, V. Kyzlík a R. Kašpar. Vedoucím mužstva byl R. Pacetti. Tabulku a výsledky jednotlivých utkání si můžete přečíst na futsal.hlinsko.cz (I. třída Hlinecka) . Poděkování patří všem našim hráčům za předvedené výkony a M. Boháčovi za finanční podporu futsalového družstva Matuláci Včelákov.     (R. Pacetti)
 
 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 280

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009