Základní škola Včelákov

Aktuálně
Základní údaje
Učitelé
Historie
Plán akcí
Organizace školního roku
Dokumenty
Školní jídelna
Školní družina
Školská rada
Fotogalerie
Městys Včelákov
Školní časopis
Přijímací řízení na SŠ
Volná pracovní místa
Školní knihovna
Výukové materiály
Projekty
Zájmové kroužky
GDPR
Kamery
Kamera  


Aktuálně
Přehled akcí na měsíc květen
Sunday, 03 May 2009

V květnu bude pro žáky připravena celá řada akcí. Žáci 1 . stupně budou pokračovat v plaveckém výcviku, navšíví záchrannou stanici pro živočichy v Boru - Pasíčkách atd. Pro žáky 2. stupně je připravena exkurze na jižní Moravu - na Pálavu a do Lednicko-valtického areálu. Družstva žáků budou reprezentovat školu v soutěžích Právo pro každý den pořádané v Hlinsku a Rudolf a jeho doba organizované Východočeským muzeem v Pardubicích.

Přehled všech akcí si můžete prohlédnout dále. 

 
Dějepisná soutěž
Monday, 27 April 2009

V soutěži Rudolf II. a jeho doba pořádané Východočeským muzeem v Pardubicích dosáhlo naše družstvo pod vedením rudolf.jpg Mgr. Lenky Novotné velkého úspěchu. Mezi přihlášenými 28 družstvy obsadilo 5. místo a postoupilo tak do krajského kola, které se uskuteční v sobotu 23. května v Pardubicích.

Více informací o soutěži najdete zde.  

 
Sportovní turnaje
Monday, 27 April 2009

V dubnu se chlapci reprezentující naši školu zúčastnili několika turnajů.17. dubna obsadili 2. místo ve volejbalovém turnaji hraném ve Slatiňanech. Do Slatiňan se vrátili 21. dubna, aby tam odehráli zápasy okrskového kola v malé kopané. Obsadili 2. místo. Dalším zápasem byla kvalifikace Coca Cola Cupu s družstvem ZŠ Kmenského  Skuteč. Po remíze 2 : 2 v normální hrací době podlehli na penalty 3 : 4 a dále nepostoupili. Přesto jim patří dík za vzornou reprezentaci školy.

kopana.jpg
volej1.jpg
  volej2.jpg

 

 
Vystoupení šermířů ve škole
Wednesday, 15 April 2009

Ve středu 8. dubna 2009 se školní tělocvična na chvíli proměnila  v římskou arénu. Zavítali tam členové skupiny historického šermu Perštejni se svým programem věnovaným Římu a zejména jeho legiím. Žáci vyslechli nejen mnoho zajímavých informací, ale také si vyzkoušeli sestavení formace želvy nebo lávky k překonání překážky

imgp9513_1.jpg

imgp9494_1.jpg

 

 
Zapojení do projektu
Wednesday, 01 April 2009
ZŠ Včelákov se zapojila do projektu "Učení může být příjemnou hrou" zaměřeného na interaktivní výuku. Více informací získáte zde.
 
Exkurze do Prahy
Tuesday, 31 March 2009
V pátek 13. března jsme pro žáky  7., 8. a 9. ročníku uspořádali exkurzi do Prahy. První zastávkou byl naárodní památník hrdinů logo_republika.jpg heydrichiády v chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici. Procházkou kolem Národního divadla, po Národní třídě a přes Václavské náměstí jsme se přesunuli do Národního muzea, kde jsme navštívili výstavu Republika věnovanou období od vzniku republiky do 15. března 1939.
 
HIstorické fotografie školy
Sunday, 29 March 2009

Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie - pro zobrazení klikněte na odkaz - Fotogalerie obce Včelákov

kola_1878_1960.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 Následující > Konec >>

Výsledky 529 - 535 z 535

 Městys Včelákov a Základní škola Včelákov