Základní škola
Přespolní běh
Napsal Jaroslav Prodělal
Wednesday, 01 October 2014
    Ve čvrtek 25. 9. 2014 se konalo okresní kolo v přespolním běhu v Chrudimi. Naši školu reprezentovali čtyři žáci v kategorii starší chlapci (8. a 9. třída) na 3000 m a dvě dívky v kategorii mladší žakyně (6. a 7. třída) na 1500 m.  V  kategorii chlapců se sešlo 5 družstev (z Heřmanova Městce, Včelákova, Chrudimi) a naši borci obsadili výborné 3. místo. J. Luňák doběhl na 1. místě, D. Rompotl na 11. místě, M. Paulus na 20. místě a M. Cimburek na 22. místě z 28 běžců.  V kategorii mladších dívek se S. Gregorová umístila na 8. místě a E. Beranová na 9. místě z 19 běžkyň. Všem běžcům patří poděkování za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.      (R. Pacetti)

Rámcový plán akcí na školní rok 2014/15
Wednesday, 24 September 2014

Do sekce Plán akcí byl doplněn přehled plánovaných aktivit ZŠ Včelákov na školní rok 2014/15. Plán bude průběžně doplňován a aktualizován.

Plán zobrazíte kliknutím zde.

Rozvrhy hodin pro školní rok 2014/15
Monday, 25 August 2014

Rozvrhy hodin platné od 1. 9. 2014. Rozvrhy se mohou ještě měnit. O případných změnách budou žáci včas informováni.

Pro zobrazení rozvrhu klikněte zde.

Výlukové jízdní řády
Po dobu rekonstrukce silnice Tisovec - Holetín platí výlukové jízdní řády i na lince 702 Hlinsko - Miřetice - Chrudim, kterou využívají naši žáci. Jízdní řád naleznete zde.

Soutěž v poznávání přírodnin
Napsal Administrator
Wednesday, 25 June 2014
  Ve čtvrtek (5. 6.) a pátek (6. 6.) se žáci 1. a 2. stupně zúčastnili okresního kola Přírodovědné soutěže v poznávání rostlin a živočichů, kterou pořádá ČZS Chrudim se sídlem v Hlinsku a ZŠ Smetanova. Žáci byli rozděleny do čtyř kategorií. V kategorii B (4.- 5. třída) soutěžili B. Tichá, K. Tomková a T. Petružálek. Nejlépe se umístila K. Tomková (9. místo), ale v družstvech obsadili naši žáci velmi pěkné 3. místo. Ve skupině C (6. - 7. třída) nás reprezentovali B. Pospíšilová, D. Chvojková a T. Polívka, ve skupině D (8. - 9. třída) nás reprezentovali N. Jandová, V. Beranová a K. Strnadová. Mladší žáci skončili na výborném 2. místě (B. Pospíšilová celkem na 6. místě) a starší na vynikajícím 1. místě. Nejlépe se umístila N. Jandová (1. místo) a V. Beranová (2. místo) v kategorii D. Všem našim žákům patří naše poděkování za velmi pěknou reprezentaci naší školy.     (Mgr. R. Pacetti)