Základní škola Včelákov

Aktuálně
Základní údaje
Učitelé
Historie
Plán akcí
Organizace školního roku
Dokumenty
Školní jídelna
Školní družina
Školská rada
Fotogalerie
Městys Včelákov
Školní časopis
Přijímací řízení na SŠ
Volná pracovní místa
Školní knihovna
Výukové materiály
Projekty


Základní škola
Přespolní běh
Friday, 30 September 2016

 Ve čtvrtek 22. 9. 2016 se konalo okresní kolo v přespolním běhu v Chrudimi na bývalé Ploché dráze. Běhu se zúčastnilo 23 družstev a 116 soutěžících. Naši školu reprezentovali A. Bok, M. Šťulík, T. Petružálek a L. Sýkora v kategorii starší chlapci (8. a 9. třída) na 3000 m a S. Gregorová, E. Beranová, K. Pacetti, K. Tomková v kategorii starší žakyně (8. a 9. třída) na 1500 m. Výsledky a umístění našich žáků najdete v přiložených tabulkách. Všem běžcům patří poděkování za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.   (R. Pacetti)

dsc06426.jpg   dsc06427.jpg

 pdf Výsledky - dívky

pdf výsledky - chlapci

 
Plán akcí
Sunday, 18 September 2016

Na stránky školy byl přidán orientační plán akcí na školní rok 2016/17.

Na tuto stránku přejdete kliknutím zde.

 
Zahájení školního roku 2016/17
Sunday, 28 August 2016

     Výuka ve školním roce 2016/2017 bude zahájena ve čtvrtek 1. 9. 2016 v 7.30 hodin. Vzhledem k odjezdům autobusů bude výuka ukončena v 8.30 hodin. Školní družina bude v provozu do 11:00 hod.

       Žáci 1. ročníku budou mít v pátek 2. září  výuku zkrácenou na 2 vyučovací hodiny. V následujícím týdnu od 5. do 9. září budou mít již výuku podle rozvrhu, pouze v úterý 6. září nebudou mít odpolední vyučování - v této době bude zajištěn provoz školní družiny.

       Výuka žáků 2. až 9. ročníku bude od pátku 2. září probíhat podle rozvrhu.

      Školní družina bude od pátku 2. září v provozu do 15:00 hod.

(J. Prodělal)

 

 
Rozvrhy hodin pro školní rok 2016/17
Sunday, 14 August 2016

 
Oheň (bez)naděje
Tuesday, 09 August 2016

Ve dnech 26. - 28. 6. jsme se účastnili již 6. ročníku projektu Československé obce legionářské OHEŇ (BEZ)NADĚJE. V neděli byl při pietní slavnosti na Ležákách zažehnut oheň, který za naši školu převzali Honza Ticháček a Denča Chvojková. Následující den v pondělí se celý druhý stupeň vydal pěšky na Ležáky, kde jsme uctěním památky v lomu zahájili pochod po stopách ležáckých dětí. Poté už jen zájemci z naší školy, ze školy Skuteč a z Moravské Třebové pokračovali po trase Ležáky, Habroveč, Louka, Vrbatův Kostelec. Z Vrbatova Kostelce jsme oheň převezli do Pardubic do Trnové, kde v lesoparku Jiřího Potůčka proběhla pieta. Pro všechny byl velkým zážitkem převoz dobovými nákladními vozy do Pardubiček na Zámeček. Zde jsme zhlédli film paní J. Doležalové a pana M. Vadase Cesty dětí a zúčastnili se piety na popravišti. V Larischově vile představil svůj program Soubor lesních rohů Hradec Králové a svou emotivností nás mile překvapil. Všichni jsme se už ale těšili na zaslouženou večeři v restauraci Dašický dvůr. Čekal na nás kuřecí plátek s bramborovou kaší a sladký dezert. Poté, co jsme nabrali potřebné síly, jsme se vydali ubytovat do hotelu v Kladně. I přes náročný den se většině rozhodně nechtělo spát. V úterý následoval program v Lidicích - v galerii a v Památníku. Program v Lidické galerii byl pro nás nový, zajímavý a všem se moc líbil. Po poledni pokračoval náš pochod již v Praze. Přešli jsme s lucerničkami přes Karlův most ke kostelu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici. Zde jsme viděli upravený film Atentát, uctili památku parašutistů v kryptě a při krátkém koncertu v kostele se setkali s Táňou Janošovou, operní pěvkyní, která nás v předchozích letech doprovázela. My Včelákovští jsme se, vzhledem k letošnímu ukončení školního roku ve čtvrtek, v Praze odpojili a vrátili se zpět na Včelákov. Plamen naděje za nás tentokrát do polského Chelmna převezli žáci ze Skutče. Všichni, kteří jsme se OHNĚ (BEZ)NADĚJE účastnili, děkujeme za zážitky, setkání a poznání z cesty. A vzkazujeme ostatním: „Jeďte příští rok také, stojí to za to!"     (L. Novotná)

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 362

 Městys Včelákov a Základní škola Včelákov