быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně
Sušidla Cup 2016
Wednesday, 31 August 2016
 V sobotu 27. 8. 2016 proběhl za velmi horkého počasí jubilejní desátý ročník turnaje "SUŠIDLA CUP 2016 " v nohejbale. Do Sušidlech tentokrát přijelo "pouze" 10 družstev, která byla rozlosována do dvou skupin po pěti. Přímo ze skupin postupovala tři družstva, družstva na čtvrtém a pátém místě si dodatečně zahrála o postup do čtvrtfinále. Po odehrání zápasů ve skupinách se začalo hrát čtvrtfinále vyřazovacím způsobem.
Organizátoři předali všem mužstvům hodnotné ceny a turnaj byl ukončen po 17.  hod. Poděkování patří: M. Pacettimu  za perfektní přípravu celého turnaje, P. Dostálovi za udržování kurtů během celého turnaje, Z. Zavřelové a L. Dostálové za bezchybné vedení záznamů k zápasům, K. Kašparovi a jeho rodině za přípravu výborného občerstvení. Sponzorům, kteří se podíleli na krásných a velmi hodnotných cenách: ÚŘAD MĚSTYSE VČELÁKOV,  LIBOR DOLEŽAL, ACO, PŘEKLADY A TLUMOČNICTVÍ JAN KOLBABA,  VÍŠEK PAVEL, NOHEJBALISTI VČELÁKOV, PAVEL BACÍK, HROBAŘI VČELÁKOV a samozřejmě též všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili. Doufáme, že i přes prohlášení hlavního organizátora o posledním ročníku, se všichni za rok na tomto oblíbeném turnaji sejdeme.
  Utkání ve čtvrtfinále :
1. Včelákov - Cirkus Vitanov - 2 : 0
2. Rychtářovi děti- Vdolci - 2 : 0
3. Přátelé - Bison -  1 : 2
4. Politicky nekorektní - Čekov - 2 : 0

Utkání v semifinále:
1. Rychtářovi děti - Včelákov - 1 : 2
2. Bison - Politicky nekorektní - 2 : 1

Utkání o 3. místo :
Rychtářovi děti - Politicky nekorektní - 0 : 2

FINÁLE : 
Včelákov - Bison - 2 : 0
UMÍSTĚNÍ VŠECH TÝMŮ:
1. Včelákov (J. Zavřel, P. Vymetal, P. Vymetal)
2. Bison (Hlinsko)
3. Politicky nekorektní
4. Rychtářovi děti (Skuteč)
5. Přátelé (J. Kolbaba + hráči z Doupnice)
6. Vdolci (M. Doležal, Š. Doležal, R. Pacetti)
7. Čekov (P. Bacík, R. Šorl, D. Trojan)
8. Cirkus Vitanov
9. Klid a rozvaha (Vitanov)
10. Všehochuť (M. Pacetti, J. Kolbaba ml.)
 
   Organizátoři předali všem mužstvům hodnotné ceny a turnaj byl ukončen po 17.  hod. Poděkování patří: M. Pacettimu  za perfektní přípravu celého turnaje, P. Dostálovi za udržování kurtů během celého turnaje, Z. Zavřelové a L. Dostálové za bezchybné vedení záznamů k zápasům, K. Kašparovi a jeho rodině za přípravu výborného občerstvení. Sponzorům, kteří se podíleli na krásných a velmi hodnotných cenách: ÚŘAD MĚSTYSE VČELÁKOV,  LIBOR DOLEŽAL, ACO, PŘEKLADY A TLUMOČNICTVÍ JAN KOLBABA,  VÍŠEK PAVEL, NOHEJBALISTI VČELÁKOV, PAVEL BACÍK, HROBAŘI VČELÁKOV a samozřejmě též všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili. Doufáme, že i přes prohlášení hlavního organizátora o posledním ročníku, se všichni za rok na tomto oblíbeném turnaji sejdeme.      (R. Pacetti)
 
  zahajeni.jpg   zapas_o_1_misto.jpg   zapas_o_prvni_misto_2.jpg   souboj_cti.jpg   vdolci.jpg
 
< Předch.   Další >

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009