Základní škola Včelákov

Aktuálně
Základní údaje
Učitelé
Historie
Plán akcí
Organizace školního roku
Dokumenty
Školní jídelna
Školní družina
Školská rada
Fotogalerie
Městys Včelákov
Školní časopis
Přijímací řízení na SŠ
Volná pracovní místa
Školní knihovna
Výukové materiály
Projekty
Zájmové kroužky
GDPR
Facebook
Kamery
Kamera  


Informace k zájezdu do Anglie
Saturday, 14 March 2020
 Vážení rodiče,
zveřejňujeme prohlášení cestovní kanceláře CK2, která je organizátorem zájezdů našich žáků do Velké Británie. Jakmile získáme další údaje, budeme Vás informovat.

VYJÁDŘENÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘE CK2

AKTUALITY: 13.3.2020 – poledne
Vážení klienti, vážení pedagogové a vážení rodiče!
    Na základě Usnesení vlády ČR č. 194 ze dne 12. 3. 2020 upozorňujeme, že zájezdy, výlety a školy v přírodě, které měly být realizovány do 13. 4. 2020 se ruší.
Prosíme, podpořte nás nyní svojí trpělivostí a důvěrou. Všechny učitele (nikoliv rodiče), kterých se toto opatření týká, postupně SAMI KONTAKTUJEME a domlouváme se na dalším postupu. Rodiče získají včas informace od učitelů.
     Veškeré zájezdy, výlety a školy v přírodě, jejichž termín realizace je od 14. 4. 2020 dále, se neruší a vše pokračuje podle sjednaných podmínek, nedojde-li k dalším zákonným omezením. Prosíme proto, pokud máte odevzdat přihlášku, uhradit platbu, nahlásit alergie apod., učiňte tak v termínu dle instrukcí, které jste již dříve obdrželi.
     Pokud vláda prodlouží stav nouze na další dny, budeme se opět tímto nařízením řídit a postupovat stejně jako u zájezdů do 13. 4. 2020. Vyčkejme proto, jak se situace vyvine, vždy budeme aktivně hledat řešení a spojovat se s Vámi dle termínu odjezdu.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.

 

Na stráky cestovní kanceláře CK2 přejdete klikniutím zde

 
< Předch.   Další >

 Městys Včelákov a Základní škola Včelákov