Základní škola Včelákov

Aktuálně
Základní údaje
Učitelé
Historie
Plán akcí
Organizace školního roku
Dokumenty
Školní jídelna
Školní družina
Školská rada
Fotogalerie
Městys Včelákov
Školní časopis
Přijímací řízení na SŠ
Volná pracovní místa
Školní knihovna
Výukové materiály
Projekty
Zájmové kroužky
GDPR
Facebook
Kamery
Kamera  


Informace pro rodiče
Monday, 30 March 2020
Vážení rodiče,
výuka online už probíhá tři týdny. Dovolte malé zhodnocení a průběžné závěry s příchodem nového měsíce.
  • -  Snažíme se o udržení kontaktu se všemi dětmi.
  • -  Měli jsme dostatek času pro vyřešení technických problémů (dle zaslaných návodů, komunikace s panem ředitelem či učiteli)
  • -  Děti se naučily pracovat v systému přes emailové adresy, zlepšují svou samostatnost a učí se organizovat si čas na odpočinek a práci.
Rádi bychom zde vyjádřili několik doporučení, která vychází z nabytých zkušeností, a požádali Vás i nadále o spolupráci.
  •  -  Vyučování probíhá podle rozvrhů (materiály jsou každý den zasílány), dohlédněte tedy, že děti mají stále pravidelný školní režim – tedy pracují hlavně přes den a každý den, jako by byly ve škole. (Spousta z nich je nejaktivnější hlavně v noci, i když tvrdí, že je to pro ně lepší, všichni si jistě uvědomujeme, že není.)
  • -  Nemusíte se trápit vysvětlování látky svým dětem, ale každopádně dohlédněte na postupné a včasné řešení úkolů a pečlivé plnění povinností. (Není možné zasílat zpět i krátké úkoly, vyplněné jen za pár minut, se zpožděním týdne nebo dokonce 14 dnů.)
  • -    I když si to zpočátku každý z nás představoval jinak, začíná být jasné, že převážná část výuky v tomto pololetí bude probíhat tímto způsobem. Čím pečlivěji a organizovaněji budou děti přistupovat ke své práci, tím lépe. K jejich aktivitě a soustavné práci bude přihlédnuto při závěrečném hodnocení.
Závěrem bychom rádi pochválili děti napříč všemi ročníky, které vše plní, daří se jim a stále s námi komunikují. Dělají nám radost. Věříme, že každým dnem se nám situaci podaří zvládat lépe i u těch ostatních, kteří se už jistě rozkoukali a vyřešili různé nedostatky.
Děkujeme za spolupráci
Pedagogický sbor ZŠ Včelákov
 
< Předch.   Další >

 Městys Včelákov a Základní škola Včelákov