быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně
Posvícenské sportovní odpoledne
Saturday, 17 October 2009

V sobotu 10. října 2009 se na Včelákově konalo "Posvícenské sportovní odpoledne". Každoročně se sejde několik svobodných a ženatých nadšenců, kteří se pak utkají ve volejbale a kopané, letos tomu nebylo jinak. V 13: 00 se v Sušidlech sešli volejbalisté všech věkových kategoriích . Před zápasem si převzal dres s číslem 4 Josef " Klepeťák " Dachovský, který patří k legendám včelákovského volejbalu. Zápas začal v 13 :30, první set byl velmi vyrovnaný a skončil těsnou výhrou svobodných. V dalších setech byla už na něk dsc01513.jpg terých hráčích z mužstva ženatých vidět zvyšující se únava  (věkem nebo občerstvením ?) a ženáči prohráli celé utkání 3:0.
svobodní : ženatí - 3 : 0 ( 29 : 27 , 25 : 15, 25 : 15 )
svobodní: Jiří Dachovský, J. Půlpán, P. Dostál, J. Šťulík, O. Doležal, J. Vašek
ženatí
: Josef Dachovský, O. Janáček, I. Chvojka, L. Šťulík, P. Novotný, M. Popilka
rozhodčí: V. Vacek

Po skončeném utkání ve volejbale se začali připravovat na své utkání fotbalisté. Zápas začal přibližně kolem 15 :30 , hrálo se 2 x 45 minut, hlavní rozhodčí V. Vacek, postranní rozhodčí J. Dostál a P. Lorenc. Amatérský výběr ženatých nastoupil proti profesionálnímu výběru svobodných, a na hřišti to bylo vidět. Zápas sice začal ve svižném tempu a hráči z řad ženáčů drželi s mladíky vyrovnaný krok. Po prvním poločase ženatí prohrávali pouze o dva góly. Po přestávce
už byla vidět na hráčích z řad ženatých únava a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Celé mužstvo dělalo co mohlo , brankář kouzlil jak Copperfield, ale porážce se zabránit nedalo. Po skončení utkání se ještě kopaly penalty, které ženatí také prohráli. Družstvo ženatých se s porážkami vcelku rychle vyrovnalo a už se těší na další odvety v příštím roce.
svobodní : ženatí - 7 : 3 ( 4 : 2) , penalty - 8 :6
svobodní : O. Doležal  -  L. Doležal, R. Louvar, J. Vašek, V. Kyzlík, J. Zavřel, M. Rouha, J. Šťulík, P. Dostál, A. Malina, L. Kadidlo - P. Hladký a V. Vašek
ženatí: M. Pacetti -  R. Pacetti, L. Slanina, M. Boháč, I. Chvojka, S. Záhorka, K. Kašpar, M. Gregor, M. Blažek, M. Žemlička, J. Coufal - J. Vašek st.
I přes velmi chladné počasí se včelákovské sportovní odpoledne vydařilo. Pochvala patří všem hráčům, V. Vackovi za velmi citlivý přístup k pískání, manželkám, fanynkám a všem příznivcům dobré zábavy, kteří se přisli do Sušidel podívat. Během zápasů nebyl nikdo zraněn, pořadatelům nezbylo žádné občerstvení a ze Sušidel odcházelo velké množství unavených a spokojených sportovních fanoušků.

Text a foto: Roman Pacetti                                              Více footografií dále.