быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně arrow Úřední deska arrow Pouťové sportovní odpoledne
Pouťové sportovní odpoledne
Friday, 15 October 2010

V sobotu 9. října 2010 se na Včelákově konalo tradiční " Posvícenské sportovní odpoledne". Každoročně se sejde několik svobodných a ženatých nadšenců, kteří se pak utkají ve volejbale a kopané. Letos tomu nebylo jinak. V 13: 00 se v Sušidlech sešli volejbalisté všech věkových kategorií . Zápas začal v 13 :30, zápas byl velmi vyrovnaný a musel ho rozhodnout až závěrečný pátý set, se šťastným koncem pro svobodné.
  svobodní : ženatí - 3 : 2 ( 1 : 0, 1 : 1, 1 : 2, 2 : 2, 3 : 2 - 15 : 13 )
 svobodní: J. Dachovský, P. Dostál, J. Šťulík, O. Doležal, J. Vašek, O. Janáček
 ženatí: I. Chvojka, M. Červinka, L. Šámal, J. Půlpán, M. Půlpán, L. Slanina
  rozhodčí: Josef Dachovský, čísla obracel V. Vacek
  Po skončeném utkání ve volejbale se začali připravovat na své utkání fotbalisté. Zápas začal přibližně kolem 16 :00 , hrálo se 2 x 45 minut, hlavní rozhodčí D. Damková ( převlečený J. Dostál ), postranní rozhodčí V. Vacek a P. Lorenc. Zápas byl vyrovnaný a o všem rozhodl první poločas, který ženatí vyhráli 3 : 0. V druhé půli se ženatým podařilo získaný náskok udržet. Z " profesionálních " hráčů byli na hřišti nejlepší J. Beran, J. Půlpán a L. Slanina, z amatérských všichni ženáči. Zápas probíhal bez větších problémů, sem tam se objevilo pár menších faulů, které okamžitě nekompromisním způsobem trestal(a) hlavní rozhodčí a pokud si "občas" nějakého faulu nevšiml(a), hráči se většinou bez problémů domluvili. Během zápasu se nikdo nezranil a všichni odcházeli z hřiště příjemně unaveni.
  ženatí : svobodní - 4 : 2 ( 3 : 0)
 branky : J. Beran - 3, M. Boháč - L. Slanina - 2
svobodní : O. Doležal - L. Doležal, R. Louvar, J. Vašek, V. Kyzlík, J. Zavřel, P. Dostál, A. Malina, V. Vašek, P. Kusý, L. Slanina
ženatí: M. Pacetti - L. Slanina, J. Půlpán, R. Pacetti, P. Výtiska, M. Boháč, I. Chvojka, J. Beran, K. Kašpar, J. Coufal, J. Vašek st., M. Kolbaba
  Letos nám přálo velmi pěkné počasí a včelákovské sportovní odpoledne se vydařilo. Pochvala patří všem hráčům, rozhodčím za ochotu pískat, manželkám, fanynkám a všem příznivcům dobré zábavy, kteří se přišli do Sušidel podívat. Pořadatelům nezbylo žádné občerstvení a ze Sušidel odcházelo velké množství unavených a spokojených sportovních fanoušků. Ten kdo chtěl pokračovat v rozjeté zábavě, se mohl přesunout do včelákovské hospůdky, kde byl posvícenský program ukončen vystoupením čím dál tím víc známé včelákovské skupiny A. V. T. ( P. Lorenc, M. Blažek, P. Kyzlík, J. Dachovský a hosté ).

Připravil: Roman Pacetti