быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Dětský den 2011
Sunday, 12 June 2011
   V sobotu 11. června 2011 se v Sušidlech uskutečnil již tradiční Dětský den na Včelákově. Tentokrát nám přálo pěkné počasí a akci navštívilo přibližně 120 dětí se svými rodiči. Byl pro ně připraven bohatý program s řadou soutěží o hodnotné ceny. Ti odvážnější se mohli svézt v nakladači, postavit si věž z přepravek, zajezdit si na motorkách, zastřílet si ze vzduchovek a airsoftových zbraní nebo si zasoutěžit v atletické trojboji. Své umění zde předvedl oddíl karate z Hlinska.
  Poděkování patří všem, kteří se na přípravě programu podíleli: včelákovským sportovcům, hasičům, současným a bývalým žákům školy, kteří pod vedením Mgr. Romana Pacettiho jednotlivé soutěže organizovali, OÚ Včelákov a K. Chvojkové za zajištění sponzorů a cen, J. Zavřelovi a M. Boháčovi za zapůjčení Volva, J. Lorencovi za hudební doprovod, karatistům a motorkářům z Hlinska, L. Tilerovi, A. Dostálkovi a L. Novákovi, že po celý dětský den vydrželi u přepravek, G. Chvojkovi a jeho airsoftovým nadšencům z Miřetic.
  Dětský den skončil něco po 17. hodině. Děti si odnesly ze Sušidel spoustu zážitků, cen a dobrot. Letošní dětský den se díky všem organizátorům opět vydařil a děti se mohou těšit na další v příštím roce.
  Sponzoři akce: ABK Pardubice, a.s., Allianz, AS ROVI, s.r.o, Autodoprava Boháč, Bartoňová Gabriela, Besk - střešní krytina, Bravo, Česká spořitelna, ČEZ Distribuce, ČHJ Včelákov, DIDAHRA - Mgr. Bernardová, Halamka Jaroslav, Hypoteční banka, Chládek a Tintěra, Chourová Jarmila, Chvojková Kristýna, Instav Hlinsko a.s., Komerční banka, Kooperativa a.s., Kučerová Alena, Lom Matula Hlinsko a.s., Lorenc Petr, Městys Včelákov, Mlékárna Hlinsko, OK COMPUTERS, Pivovar Rychtář, Svět oken, Šikl Miroslav, Škoda Mladá Boleslav, Telefonica O2, TJ Včelákov, Vodafone, Policie ČR, Poštovní spořitelna, ProVital bac, s.r.o., Rybářské potřeby " U sumce ", Řeznictví Švanda, Slavia a.s.

  imgp3665.jpg   imgp3673.jpg   imgp3723.jpg imgp3594.jpg
  imgp3645.jpg   imgp3647.jpg   imgp3640.jpg   imgp3663.jpg
       
 
< Předch.   Další >

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009