быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně arrow Úřad městyse arrow Aktuálně arrow Akce ČHJ Včelákov
Akce ČHJ Včelákov
Tuesday, 02 July 2013
foto_1.jpg
 

 Dne 9.6..2013 proběhl první ročník netradičních hasičských dětských závodů v areálu Sušidla, Celá akce byla pořádána ve spolupráci s ČHJ Podlažice,kde se bude konat "druhý ročník". V klání mezi nejmenšími i 3letými ¨hasiči až po jejich starší kolegy do 16let.  Včelákovští zástupci obsadily 2. a 3. místo v kategorii přípravka a starší žáci.

Pořadatelé děkují všem, kdo jakkoli pomáhali spřípravou a průběhem soutěže.

foto_2.jpg
 
Ve dnech 15. a 16. 6. 2013 se v Hlinsku konalo celostátní setkání hasičské mládeže a mistrovství republiky Českých  a Moravských hasičských jednot. Včelákov byl zastoupen v kategorii starší žáci a v konkurenci nejlepších českých i moravských kolegů obsadil 10. místo. Krom gratulace, vedoucí a  hasiči Včelákov děkují za vzornou reprezentaci městyse Včelákov, sportovní a kolegiální chování, perfektní vystupování. nasazení a bojovnost se kterou prošli dvoudenním závodním maratonem. Děkujeme!!   Reprezentovali:  Bartoňová Nikola, Horníková Barbora, Pejcha Jan, Jeřábková Tereza, Coufalová Natálie, Beranová Věrka, Licková Denisa, Slavíková Žaneta, Suchý Matěj.
  foto_3.jpg     foto_5.jpg
  foto_6.jpg  Dne 29. 6. 2013 začalo v dopoledních hodinách přátelské posezení u příležitosti 10. výročí provozování  restaurace ve Včelákově  hasičským sborem ČHJ Včelákov.  Kromě pivka za výročně hladivou cenu 11Kč měli návštěvníci možnost ochutnat grilované kýty,  shlédnout rekonstrukci historické fotografie z roku 1936 s původní funkční stříkačkou, focení moderní současné techniky, členů sboru, dětských družstev a večer se uvolnit pod vedením dj-Sasína jež hrál na sále k tanci a poslechu. Pořadatelé děkují všem, kdož s akcí pomáhali, návštěvníkům  za podporu a fotografce - slečně Lucce Oplištilové za trpělivost, čas a um jež nám propůjčila.   foto_7.jpg
  foto_8.jpg  

Dne 18. 5. 2013 se konala soutěž v požárním sportu České hasičské jednoty - župy východočeské v Krásném. Mužský team vybojoval 3. místo  a jeho kolegové z řad dětí obsadily místo 6. Druhé družstvo, žel kvůli technické závadě na stroji, mělo pokus neplatný.  Hasičský sbor Včelákov děkuje všem závodníkům za výkony, vůli, sportovní chování a reprezentaci Včelákova!!

  foto_9.jpg
   Připravil: Karel Rouha ml.
 
< Předch.   Další >

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009