быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně arrow Sport arrow Milan Žemlička začal novou sezónu stříbrem na MČR
Milan Žemlička začal novou sezónu stříbrem na MČR
Monday, 16 June 2014
    Biatlonista Milan Žemlička začal novou sezónu druhým místem na mistrovství ČR v biatlonu na horských kolech. Závodníci jedou na horských kolech terénní závod 3x3km a v jeho průběhu mají dvě střelecké položky na terče. Milan je bývalý cyklista, a tak se na tento závod, který se jede jen jednou za rok, vždy pečlivě připravuje. To se mu vyplatilo. Svým uměním na kole dokáže smazat min. jeden rok věku soupeřů, takže porazil všechny své o rok starší juniorské kolegy a to je dobře, určitě si zvednul potřebné sebevědomí do nadcházející sezóny.
    Právě tato sezóna bude náročná pro nominace do závodů mistrovství Evropy a světa. Milan by se měl na základě loňských výsledků reálně ukázat v juniorské reprezentaci, na kterou má věkový nárok až příští rok. Samozřejmě tam chce být, protože splňuje stanovená kritéria a dále, protože je to významný posun vpřed. Je tam, ale dost plno, protože před Milanem (96), je silný ročník 95 a početní limit je naplněn. Nicméně zatím se daří a absolvuje všechna juniorská soustředění s reprezentačním výběrem. Ta ho posouvají do dalších dimenzí biatlonu. Tréninky jsou intenzivnější, náročnější a dozvídá se spoustu nových prvků. Pokud bude řádně připravený a zvládne testy sportovního centra mládeže, může se letos objevit na velkých akcích.
     Jména juniorů, kteří budou reprezentovat, se vždy stanovují až těsně před šampionáty, podle aktuální výkonnosti sportovců.
Věřme, že si Milan formu a zdraví udrží a dostane příležitost poměřit své síly v Evropě i ve světě.
                                                                                                                                                                        M. Žemlička st.
  01img_6574.jpg
  02img_6522.jpg
  03img142456_det_st.jpg
 
< Předch.   Další >

www.vcelakov.cz
© Městys Včelákov 2009