быстрый займ онлайн платиза отзывы займ екапуста
Aktuálně
Pouťový fotbal
Saturday, 09 August 2014
  V sobotu 26. 7. 2014 se po delší přestávce konal pouťový fotbálek. Do Sušidel přišlo několik  nadšenců, aby změřili své síly na hřišti. Zápas začal po 16:00, hrálo se 2 x 30 minut, rozhodčí J. Zavřel a M. Blažek (pouze první poločas). Amatérský výběr ženatých nastoupil proti profesionálnímu výběru svobodných, a na hřišti to bylo opět vidět. Zápas se sice hrál ve svižném tempu, ale hráči z řad ženáčů drželi s mladíky vyrovnaný krok pouze první poločas. Po přestávce už byla vidět na ženáčích únava (počasí, věk, pouťová zábava), i když někteří dělali co mohli až do poslední minuty, porážka se odvrátit nedala. Po skončení utkání se ještě kopaly penalty, které svobodní také jasně vyhráli. Družstvo ženatých se s porážkou vcelku rychle vyrovnalo a už se těší na odvetu (možná na podzim).
svobodní : ženatí - 6 : 1 ( 3 : 1)